Değerli Oyuncular,

Eksen’den gelen haberlere göre karanlık günler bizleri bekliyor. Brood istilası nedeniyle Neruvia Sunucusu tahliye edilecek!

Bildiğiniz üzere Açık Beta Sürecimiz 1 Mart 2013’ten itibaren başlamış bulunmaktadır. Bu Açık Beta sürecinde bir çok oyun hatası bulunmuş ve düzeltilmiştir. Bu sorunların düzeltilme sürecinde bize destek olduğunuz için teşekkür ederiz!

Nisan ayında oyuna eklenecek yeni oyun içeriği de dahil olmak üzere City of Steam, ilk başladığı andan itibaren desteğiniz sayesinde gelişmiş bir oyun haline geldi. Fakat bu gelişmelerle bile mevcut içerik kalite standartlarımızın altında olduğu için, City of Steam’in daha gelişmiş bir sürümü ile karşınıza çıkmayı planlıyoruz.

City of Steam, yenilenmiş oyun içeriği ve oyun dinamiği ile 17 Mayıs 2013 Cuma günü  sizlerle birlikte olacaktır.  Yapılacak sistem güncellemeleri, mevcut veritabanı ile uyuşmayacağından dolayı, yeni bir sunucu ile yeni bir başlangıç yapacağız. Böylece oyuncularımıza daha adil bir oyun hizmeti vermek ve daha keyifli  bir oyun deneyimi yaşatmak istiyoruz. Bu platform ile cs go profil resmi belirleyerek profil oluşturabilecek ve dilediğiniz oyun ile çok daha iyi zaman geçirebileceksiniz.

Bu tahliye sürecini de bir etkinlik ile sürdürmek istiyoruz : “Tahliye Etkinliği”

10 – 13 Mayıs Tarihleri arasında oyuna giriş yapmış tüm kullanıcılara, karakterlerinin eriştikleri seviye bedelinde “Ödüller” yeni sunucuda kendilerine hediye edilecektir. Bu zaman sürecinde ulaştığınız seviye etkinlik kapsamında olacaktır. 13 Mayıs itibari ile en yüksek seviyeli karakteriniz baz alınarak, Tahliye Desteğiniz karakterinize yüklenecektir.

13 Mayıs tarihinde City of Steam Türkiye Resmi Sunucusu “Neruvia” kapatılacaktır. Yeni City of Steam Türkiye sunucusu  ise 17 Mayıs 2013 Cuma günü saat 16:00’da açılacaktır…

Bugüne kadar Elektrum almış ve kullanmış oyuncularımızı da mağdur etmemek adına; aldıkları Elektrum’ların tarafımız güvencesi altında olduğunu hatırlatmak isteriz. Yeni sunucu açıldığında satın almış oldukları Elektrum’lar kullanıcı  hesaplarına –Neruvia sunucusunda kullanmış olsalar da- 2 Katı olarak geri yüklenecektir.  Fakat 10 Mayıs 2013’ten sonra Elektrum alan kullanıcıların Elektrum’ları, aynı bedelde yeni sunucuda hesaplarına yüklenmiş olacaktır.

City of Steam’e göstermiş olduğunuz ilgi ve City of Steam Türkiye olarak yapacaklarımıza olan inancınız için teşekkür ederiz.

Hatta Kalın!

City of Steam Türkiye Ailesi

2021-04-06T12:20:44+03:00
Novaworlds